Gaziantep’de yer alan kendilerine ait çiftlikte büyükbaş hayvan üretimi gerçekleştiren Göktaşlar Fabrika Çekimi tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.

Göktaşlar Fabrika Çekimi
Göktaşlar Fabrika Çekimi
  • Drone:  Furkan Başer
  • Kurgu: Halil Selanik
  • Müşteri:  Göktaşlar
  • Kamera: Sony FS700
  • Lokasyon: Gaziantep

Göktaşlar Fabrika Çekimi Vimeo

Aşağıda yer alan vimeo linkinden proje videosunu izleyebilirsiniz.

Göktaşlar Tanıtım Filmi Youtube

Aşağıda yer alan youtube linkinden proje videosunu izleyebilirsiniz.

Firma Hakkında

Kendi dillerinden: 1998 Yılında Gaziantep’in Nizip İlçesinde Şerif Göktaş ve Osman Göktaş tarafından kurulmuş olan Göktaşlar et, Nizip ilçesine bağlı Doğrular köyünde 400 dönüm arazi üzerine kurulan bir Besi Çiftliği, Gaziantep Organize Besi Bölgesinde 30.000 m2 arazi üzerine kurulu bir et kombinası ve İstanbul Esenyurt İlçesinde Et Entegre Tesisi ile toptan et piyasasında hizmet sunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız , Besi Çiftliği alanı içerisinde 3.000 m2 kapalı alan olarak kurulu saatte 24 ton günde 575 ton kesif yem üretim kapasiteli Yem Fabrikasını bünyesinde bulundurmakta ve çiftliğimizin yem ihtiyacını karşılayarak nitelikli besi yemi sağlayabilmektedir.

Kombinamız 30.000 m2 arazi üstünde 20.000 m2 kombina tesis , 7.000 m2 padoklar olmak üzere toplam 27.000 m2 kapalı alan olarak kurulmuş olup, saatte 90 büyükbaş ve 500 küçükbaş kesim kapasitelidir. Türkiyenin en büyük kombinaları arasında bulunmaktadır.

Şirketimiz İnşaat piyasasında de yatırım faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul Bakırköy ve Güneşlide Konut ve Yaşam Alanı Projeleriyle bu alanda da öncü firmalar arasında bulunmaktadır.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer spor filmi çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise Tanıtım Filmi kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.