W Collection Director Cut’s videosu eski adı ile Vakko’nun sponsor olduğu Türkiye Kite Şampiyonu Sedat Çelenk için profesyonel ekimiz ile gerçekleştirildi.

W Collection Director Cut’s Snow kite video çekimleri Uludağ’da W-Collection markası için gerçekleştirildi, Türkiye’de birçok kez şampiyonluk kazanan Sedat Çelenk W-Collection markası için Bursa’nın Uludağ kayak tesisleri birince bölgenin zirvesinde yer alan maden pisti diye adlandırılan noktada havadan video çekimleri ve yerden video çekimlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleştirildi. Projede yer alan havadan görüntüler dronevideocekimi.com tarafından çekilmiştir.

Pilot: Furkan Başer
Dop: Fırat Doğan
Camera: Sony PJ740VE
Lens: ZEISS 16mm
Helicopter: Cinestar Hexacopter MK
Location: Uludağ 1.Bölge Maden Pisti / Bursa

W Collection Director Cut’s Youtube

Aşağıda yer alan Youtube kanalımıza ait video linkinden projeyi izleyebilirsiniz.

W Collection Director Cut’s Vimeo

Aşağıda yer alan Vimeo kanalımıza ait video linkinden projeyi izleyebilirsiniz.

W Collection Hakkında

Vakko’nun temeli, 1934’te Vitali Hakko tarafından Şen Şapka adıyla kullanılan, küçük bir şapkacı dükkanına dayanır. Şen Şapka Vakko’ya dönüştükten sonra Türk ipeği, pamuğu ve yünüyle eşarplar üretmeye başlar. Vakko’nun günümüzde de üretmeye devam ettiği ilk Türk emprimeleri için İstanbul, Kurtuluş’ta küçük bir ipek baskı atölyesi kurulur. Vakko, şapkalar, eşarplar ve emprime kumaşların yeterli olmadığını fark ederek hazır giyime yönelir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Vakko

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer Reklam filmi çekimlerimizin yer aldığı havadan video drone çekimlerimizin tamamını görüntülemek için ise Reklam Filmi kategorisinde yer alan çekimlerimize göz atabilirsiniz.