Polimeks firmasının Türkmenistan’ın başkenti Aşkaabat’ta tamamlamış olduğu Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri profesyonel drone sistemlerimiz ile çekildi.

Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri 1
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri 1
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri 2
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri 2
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri 3
Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri 3

Adnan Menderes Havalimanı Çekimi Youtube

Aşağıda yer alan youtube linkinden Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimlerini ve hazırlamış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

TAV Adnan Menderes Havalimanı Çekimi Vimeo

Aşağıda yer alan vimeo linkinden Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimlerini ve hazırlamış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Türkmenistan Polimeks Hipodrom Çekimleri Hakkında Bilgi

Türkmen kültürünün çok önemli bir değeri, at yetiştiriciliği… Ve ünü kıtaları aşan kıymetli Ahal-Teke atları… Dünya üzerinde örneğine az rastlanan bu tesis, Türkmenistan’nın en kıymetli gelenek varlıklarından birini gelecek nesillere taşımak için inşa edildi.

Atçılık Merkezi ve Hipodrom Projesi, dünya çapında üne sahip olan ve evcilleştirilmiş ilk at türü olduğu düşünülen Türkmen Ahal-Teke atlarının neslinin safkan olarak devam ettirilmesi ve ileriye yönelik olarak daha sağlıklı atlar yetiştirilmesi amacıyla gerçekleştirildi.

Proje kapsamında, Ahal-Teke atlarının uluslararası standartlara sahip bir hipodromda yarışabilmeleri için 1.800 metre uzunluğunda bir adet kum ve 2.000 metre uzunluğunda bir adet çim pist inşa edildi. Bunun yanı sıra komplekste, at yarışlarının en iyi şekilde seyredilebilmesine uygun, üstü yanmaz membranla örtülü 5.000 kişilik bir tribün ve en üst kalitede ahırlar bulunuyor.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer yurt dışı çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise Yurt Dışı kategorisinde yer alan çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.