TRT Türkiye Radyo ve Televizyon kanalı için Trt Ramazan Programı Drone Çekimi profesyonel insansız hava aracı ile istanbul kız kulesinde gerçekleştirildi.

Trt Ramazan Programı Drone Çekimi
Trt Ramazan Programı Drone Çekimi

Trt Ramazan Programı Drone Çekimi Video

Program Hakkında

Sahur Bereketi’nin bu yılki mekânı Kız Kulesi… Sahur Bereketi’ni, yıllardır Peygamber sevgisi şiirleri ile kulakların ve gözlerin aşina olduğu Dursun Ali Erzincanlı ve Anadolu irfanının incelikleri ve yüce dinimizin zenginliğinin harman edildiği sohbetleri ile bilinen İstanbul Baş Vaizi Mustafa Akgül sunuyor.

Müzik danışmanlığını Hakan Aykut’un üstlendiği programda, Tasavvuf musikimizin tanınan isimlerinden Fatih Koca da birbirinden güzel ilahi ve kasideler icra ederek mana dünyamızın güzelliğine katkılarda bulunuyor.Programa birbirinden değerli din, bilim, sanat ve kültür insanları konuk oluyor; sohbetleriyle gönüllerimizi şenlendiriyor.

Ramazan Sevinci’nde ayrıca, ülkemizin seçkin hafızlarından canlı Kur’an-ı Kerimler, tasavvuf musikimizin tanınan seslerinden seçkin örnekler, müzik klipleri, her güne dualar ve dinî metinler yer alıyor. Ekrandaki vakit şablonu ise, halkımıza iftar vakitlerini bildirmede kolaylık sağlamaya devam ediyor


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer tv programları çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise Tv Programları kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.