Tv Programı olarak yayınlanan Kanal D Şansa Davet Drone Çekimi profesyonel insansız hava araçlarımız ile gerçekleştirilmiştir.

Kanal D Şansa Davet Drone ÇekimiKanal D Şansa Davet Drone Çekimi
Kanal D Şansa Davet Drone Çekimi

Kanal D Şansa Davet Drone Çekimi Youtube

Aşağıda yer alan youtube linkinden kanalımızda yer alan program videosunu izleyebilirsiniz.

Kanal D Şansa Davet Drone Çekimi Vimeo

Aşağıda yer alan vimeo linkinden kanalımızda yer alan program videosunu izleyebilirsiniz.

Kanal D Şansa Davet Drone Çekimi

Aşağıda yer alan wp linkinden kanalımızda yer alan program videosunu izleyebilirsiniz.

Kanal D Şansa Davet Program Hakkında

Yiğit Alıcı’nın sunuculuğunu yaptığı Karga yapımın yapımcılığını yaptığı ve program konseptini hazırlamış olduğu ”Kanal D” televizyonunda yayınlanan ”Şansa Davet” adlı tv yarışma programının İstanbul Alibeyköy’de yer alan ”Vialand” alışveriş merkezinde havadan video çekimleri gerçekleştirildi.

“Şansa Davet” sunucusu Yiğit Alıcı müsabakacılara, bir alışveriş merkezlerinde gerçekleştirmek istedikleri tüm hayaller için peşinen 15 bin lira peşin para teslim ediyor.

Müsabakacılar bu para ile, isterlerse senelerdir yenilemek istedikleri televizyonu, buzdolabını ya da bulaşık makineleri ile isterlerse çocuklarının hayal ettiği oyuncak ve oyun konsolunu, özetle neyi almak istiyorlarsa onu alma imkanı sunuyor.

Şansa Davet Yarışmasında Neler Oluyor?

Yarışmacılar ödülleri kazabilmek içinse bir tek 7 soruya yanıt vermeleri gerekiyor. Yarışmanın nihayetinde ise yarışmacılar, cevapladıkları soru kadar gereksinimlerini evlerine götürüyorlar.

Yarışmacılara, kader çizgilerini kendileri çizme fırsatını veren, eğlencesi bol, temposu yüksek, kader anı heyecanlı “Şansa Davet”adlı programı kaçırmayın.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer tv programları çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise TV Programı kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.