1925 yılından bu yana BURSA’da yer alan İpekiş Fabrikası Tanıtım Filmi ve havadan drone çekimleri profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilmiştir.

1925 yılından bu yana BURSA’da yer alan Cumhuriyet tarihinin en önemli sanayi yapılarından biri olan olan ”ipekiş” tekstil fabrikasınınn tanıtım filmi ve havadan video çekimleri nebula film yapim ile birlikte gerçekleştirilmiştir.

İpekiş Fabrikası Tanıtım Filmiİpekiş Fabrikası Tanıtım Filmi
İpekiş Fabrikası Tanıtım Filmi

İpekiş Fabrikası Tanıtım Filmi Vimeo

İpekiş Fabrikası Tanıtım Çekimi Youtube

İPEK İŞ firması için hazırlamış olduğumuz tanıtım filmini izlemek isterseniz aşağıdaki youtube önizlemesinden görüntüleyebilirsiniz.

Youtube videosu

Firma Hakkında

İpekiş Fabrikası Tanıtım Filmi 1
İpekiş Fabrikası Tanıtım Filmi 1

Cumhuriyet’in ilanından 2 yıl gibi kısa bir süre sonra Bursa bölgesi ipek böcekçiliği ve koza üretiminin değerlendirilmesi amacıyla Atatürk’ün talimatıyla kurulmuş olan İpekiş Fabrikası, bugün tekstil sektöründe 95 yılı geride bırakmış bulunmaktadır.

1 Ekim 1925 tarihinde temellerini Atatürk’ün kendi elleriyle attığı İpekiş Fabrikası; Türkiye Cumhuriyeti’nin sanayiye öncülük eden ilk fabrikası olarak bilinmektedir.

O dönemde anonim şirket yapısıyla kurulan İpekiş; aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin ilk ihracat yapan firması olma gururunu da yaşamaktadır.

İpekiş Mensucat A.Ş. yünlü sanayi alanında üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. 2012 yılında 25.000 m2 kapalı alanda kurulan yeni fabrikasında faaliyet göstermeye başlayan İpekiş Mensucat A.Ş., yeni yatırımlarıyla değerine değer katmaya devam ediyor.

İpekiş’in, merkez ofisi ve pazarlama ofisi İstanbul’un Nişantaşı semtinde yer almaktadır.

“İnsana ve çevreye saygı” anlayışı ile çıktığımız yolda doğaya katkı sağlayarak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşteri, kalite, trend ve tasarım odaklı ürünlerimiz ile en yeni teknoloji ve esnek üretim anlayışımızla modaya yön veriyoruz.

Modern tesislerimizde yıllık üretimimiz; 5 milyon dokuma, 10 milyon boya apre kapasitesi ile %100 yün, yün polyester, yün polyester lycra ve yün poliamid lycra ve yünlü karışımlı kumaşlar olmak üzere; polyester viskon, polyester viskon elastane, recycle(sürdürülebilir) polyester kumaşlardan oluşmaktadır.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

iDiğer tv programları çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise Tanıtım Filmi kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.