2001 yılında ilk web sitemiz flyingshotz.com ile başladığımız bu yola daha sonra adronepictures.com ile devam ettik. Sektöre ilk girişimizde yabancı isim tercih ettiğimiz için Ulusal hizmeten çok uluslararası hizmetlerde verdik.

2020 yılında ”dronevideocekimi.com” alan adımız ile yeniden havadan çekim sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz. Profesyonel olarak film endüstrisinde halen hizmet vermekte olan ”Nebula Film” ile büyük prodüksiyonlara yönelmiş olsak da, havadan çekim sektörünün özel olmasından dolayı bu alandaki donanımlı ihtisas bilgilerimizi müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

2001 yılında çıkardığımız ilk markalarımız olan flyingshotz ve adronepictures ile profesyonel havadan drone çekimlerini 19 yıl boyunca sürdürdük. Artık dronevideocekimleri.com ile Havadan çekim sektörüne hadadan hizmet vermeye devam edeceğiz.

Profesyonel ekipmanlarımız ile havadan video, havadan fotoğraf , havadan 360 sanaltur çekimlerimiz ile tüm müşterilerimiz için 81 il genelinde hizmet vermeye hazırız.

Ekipmanlarımız Son Teknoloji

Drone Video Çekimi olarak havadan video çekimlerinde kullandığımız drone sistemlerimizi son teknoloji cihazlar ile upgrade ettik. Ekipman parkurumuzda dji mavic 2 pro ve zoom modellerini ekledik. Yüksek bütçeli prodüksiyonlar ve sinema filmleri için Freefly markasının Alta ( 6 pervaneli IHA 1 Seviyesi Drone) modeli ile de hizmet vermeye devam edeceğiz.

Freefly Alta Drone

www.dronevideocekimi.com ekibi olarak teknolojinin sunmuş olduğu tüm olanakları kullanıyor, ve film endüstrisinin vizyon kaynağı olan havadan video çekimlerini freefly gibi üst düzey cihazlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Ekipmanlarımız arasına katılan Dji Mavic 2 Zoom Modeli