Ümraniye’de yer alan Can Park AVM Çekimi profesyonel drone ve yer çekim ekipmanlarımız ile gerçekleştirilmiştir.

  • Drone Pilotu:  Furkan Başer
  • Gimbal Operatörü: Fatih Yıldız
  • Müşteri: Can Park AVM
  • Kamera: Nikon D5300 – Canon 5DM3
  • Lokasyon: Ümraniye – İstanbul / Türkiye
Can Park AVM Çekimi 1
Can Park AVM Çekimi 1

Can Park AVM Çekimi Hakkında

Can Park AVM Çekimi 2
Can Park AVM Çekimi 2
Can Park AVM Çekimi 3
Can Park AVM Çekimi 3
Can Park AVM Çekimi 4
Can Park AVM Çekimi 4
Can Park AVM Çekimi 5
Can Park AVM Çekimi 5

Can Park AVM Çekimi Hakkında

Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul şehir yaşamının merkezinde yer alan konumu, çevresine değer katan ayrıcalıklı ve sıra dışı mimarisi, ulusal ve global markaları bünyesinde bulunduran restoran-kafe, sinema ve eğlence merkezleri ile yaşamın tüm renklerini içinde barındıran keyifli bir alışveriş merkezidir

Dünya standartlarında gelişmiş sinema teknikleriyle konforlu film izleme keyfini yaşatan Canpark sinemalarında vizyon filmlerinin beraberinde pek çok galaya ev sahipliği yapmaktadır.

1330 kişi kapasiteli 12 adet sinema salonundan oluşan Canpark Sinemalarında 2 adet Dolby Atmos surround ses sistemli salon ve 4 adet 3 boyutlu salonda yer almaktadır.

Kaybolmaya yüz tutmuş meslek dalları için Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na vermiş olduğumuz ilana burdan ulaşabilirsiniz.

VİZYON

Sektöründe farklılık yaratarak kalıcı üstünlük sağlamayı amaç edinmiş; ziyaretçilerine özgün yaşam alanı oluşturan, kiracılarını iş ortağı kabul etmiş olan, paydaşlarına değer oluşturan, çalışanlarına ilham veren, bölgesi ve ülkesi ile bütünleşmiş bir Alışveriş Merkezi olmak.

MİSYON

Perakende sektörü hizmet niteliğini devamlı geliştirerek ziyaretçi talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak alışveriş, eğlence ve sosyal yaşamı seçkin marka karması ile bütünleştirmek.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer avm çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için AVM Çekimi kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.