Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s; Bolu Kartalkaya’da yer alan Kartal Otel için çekimlerini gerçekleştirdiğimiz projenin videosu yayında!

Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut's
Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s

Burada Bir Tek Sen Eksiksin! – Dir. Cut’s Production Presents: Kartal Otel A.Ş Executive Producer: Dilara Polat Production Company: fbfilmworks Director: Furkan Başer DoP: Kerem Kurtuluş Screenplay: Cansu Nur Coşkun Supervisor: Tunahan Keskin Camera: Ömer Genç Freestyle Ski: Murat Atasoy Snowboard: Bora Atalay Music & Sound Fx: Artlist.io, WowSoundFx

Kartal Otel kış sporları tutkunları için yıllardır, kar zevki ve kış sporlarının adrenalinini, Köroğlu Dağları’nın zirvesinde sunuyor, iş yerlerinde bulunanlara, şehir hayatının gürültülü ve makineleşmiş monoton günlerinden bıkanlara yeni bir ufuk açıyor.

Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s Proje Hakkında

Türkiye’de en lezzetli yemekleri olan kar oteli olarak bilinen Kartal Otel’de temiz dağ havasını ciğerlerine doldurarak misafirler hem spor, hem de lezzetli dinlenme olanağına kavuşuyorlar. 2018 yılı için hazırlamış olduğumuz aksiyon dolu yeni filmimiz ile sizleri Bolu’nun zirvesine davet ediyoruz. — Film Hakkında: Kartal Otel olarak misafirlerimize hizmet anlamında hep en iyisini sunmayı hedefledik. Sizlerle birlikte yürümüş olduğumuz bu yolda çekimlerini FB Film Works’un gerçekleştirdiği 2018 sezonu için aksiyon dolu tanıtım filmimizde de denenmemişi denemeye ve sizlere seyir zevki yüksek bir proje izletmeye odaklandık.

Bu bağlamda sizlerin hayatlarından esinlenerek kurguladığımız filmimizde iş hayatının sıkıcılığından bunalan kahramanımız ofisteyken telefonuna bir mesaj gelir. Mesaj dağda bulunan bir arkadaşından gelmiştir ve onu dağa çağırmaktadır. Bu çağrıya kayıtsız kalamayan kayakçı dağa gitmek için hızla hazırlık yaparak hemen yola çıkar. Dağda buluşan kahramanlarımız hız kesmeden birlikte kaymaya başlar. Bir süre birlikte kayan, aksiyonlu dakikalar geçiren ikili snowboard yapan kahramanımızın otelin içine girmesiyle kısa süreliğine ayrılır.

Otelin içinde gezen, yemek yiyen, eğlenen snowboardcu bir süre sonra otelden çıkarak tünele girer. Snowboardcu tünelin içerisinde kayarken diğer kahramanımız da tünelin üzerinden kaymaya devam etmektedir. İstedikleri tek şey iş hayatının stresinden uzaklaşıp doyasıya eğlenmektir. Bunun için yollarına devam eden ikili son olarak eğlencenin doruklarda yaşandığı Cafe Kartal’ın parti alanına varırlar ve doyasıya eğlenirler. Siz de eğlenmek arkadaşlarınız ile güzel bir gün geçirmek istiyorsanız #buradabirtekseneksiksin ve #kartalotel hashtagleriyle videoyu paylaşmayı unutmayın! Bu proje için İstanbul’dan yola çıkan 7 kişilik çekim ekibi yönetmen Furkan BAŞER’in öncülüğünde çalışmalara başladı.

Profesyonel kayakçı Murat ATASOY ve snowboardcu Bora ATALAY’ın yer aldığı projede ilk 3 gün süren dış çekimler gerçekleştirildi. Bol aksiyon dolu sahnelerde pistlere ulaşım konusunda çekim ekibine 2 adet kar motoru eşlik etti. Dış çekimlerin tamamlanmasının ardından 4 gün süren bir maratonda ise otel içi çekimler bitirildi. Böylece projenin otel ayağı tamamlanmış oldu. Tekrar İstanbul’a dönen ekip hız kesmeden ofis sahneleri için çalışmalara başladı ve kısa süre içinde bu sahneler de tamamlandı. Sonunda bu sıkı çalışmanın ürünü olarak filmimiz ortaya çıktı.

Unutma ‘’ Burada bir tek sen eksiksin.’’ İyi seyirler… Projenin otel çekimleri kısmında emeği geçen ön büro müdürümüz Recep Yılmaz’a, restaurant çekimlerinde İlhami Eker’e ve diğer tüm yardımcı otel personelimize, son olarak da çekim süresince anlayışlarını esirgemeyen değerli müşterilerimize teşekkür ederiz..

Kamera: Nikon D5300
Lens: ZEISS 16mm
Lokasyon: Kartalkaya – Bolu / Türkiye

Yarışma: Kartalkaya Snowboard Jam Çekimleri

Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s Youtube

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s videosunu youtube kanal linkimizden izleyebilirsiniz.

Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s Vimeo

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Burada Bir Tek Sen Eksiksin! Dir. Cut’s videosunu youtube kanal linkimizden izleyebilirsiniz.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer tanıtı filmi çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise Spor Çekimi kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.