Küp Prodüksiyon ve Kültür Turizm Bakanlığı ortak çalışması ile Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimi profesyonel ekipmanlarımız ile gerçekleştirilmiştir.

Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimi
Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimi
  • Drone Pilotu:  Furkan Başer
  • Drone Modeli: Mikrokopter Hexacopter
  • Müşteri: T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı
  • Kamera: Sony TD30 VE Modeli 3D Kamera
  • Lokasyon: Bilecik / Türkiye

Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimi Vimeo

Bilecik müzesi için gerçekleştirmiş olduğumuz Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimi (3 boyutlu çekimleri) aşağıda yer alan vimeo sayfamıza ait linkten görüntüleyebilirsiniz.

Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimleri Youtube

Bilecik müzesi için gerçekleştirmiş olduğumuz Bilecik Müzesi 3D Drone Çekimi (3 boyutlu çekimleri) aşağıda yer alan youtube sayfamıza ait linkten görüntüleyebilirsiniz.

Müze Hakkında Bilgi

Bilecik Müzesi 1794’te iki katlı jandarma binası olarak inşa edilmiş, daha sonra alt kat hapishane yapılmıştır.1921-1922 yıllarındaki Yunan işgalinde bütünüyle yanmış olan binanın enkazı üzerine işgalden sonra iki kat olarak adliye binası inşa edilmiş, alt katı hapishane olarak kullanılmıştır. 1996 senesinde cezaevinin yeni yapılan binasına taşınmasıyla beraber Müze olarak kullanılmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı’na tahsis edilen bina 2005 senesindeki restorasyon-teşhir-tanzim ve çevre düzenlemesi çalışmalarından sonra 2006 senesinden itibaren müze olarak hizmet sunmaktadır. Müzede arkeolojik ve etnografik eserler yer almaktadır.

Tatil günü olmayan Bilecik Müzesi’nin ziyaret saatleri: 08.30 ile 17.30 arasındadır. Girişler ücretsizdir.


Ek Bilgiler

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu projemizi Behance profilimizde görüntülemek isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer müze çekimlerimizin yer aldığı projeleri görüntülemek için ise Müze Çekimi kategorisinde yer alan drone çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.